19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE TÖREN İLE KUTLANDI

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE TÖREN İLE KUTLANDI

Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün önderliğinde başlayan, Kurtuluş Mücadelesinin ilk ve en anlamlı adımının atıldığı gün olan, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün doğum günü olarak gördüğü ve bütün ümidim gençliktedir diyerek, gençlere armağan ettiği 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 99. Yıl dönümü törenleri İlçemiz Cumhuriyet Meydanındaki Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve Çelenk Sunma töreni ile başladı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları, Erdek Ahmet Vehbi Çıkrıkçıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen tören ile devam etti.

Çanakkale'nin Kurtuluşu ve Zafer Kupası Marmara Bölge Şampiyonasında Erdek'imizi temsil ederek madalya kazanan Erdek Konrul Spor Kulubü Kick Boks öğrencileri ve eğitmenler; Sn. Gökhan KARAAĞAÇ ve Sn. Tayfun BARGAN, Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI'yı makamında ziyaret ettiler. 
Ziyaret kapsamında; Çocuklarımıza Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Nutuk kitabını ve Kuran-ı Kerim'in Türkçe Mealini hediye ederek, hayatları boyunca başarılar diledi.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya