BİLGİLENDİRME

BİLGİLENDİRME

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz;

İlçemizde doğalgaz çalışmalarının tamamlanmasının ardından mahallelerimizde yol, kaldırım bakım onarım ve asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Siz değerli vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için dilek ve şikayetleriniz ilgili birimlerimizce kayıt altına alınmaktadır.

Yapılan program dahilinde tüm dilek ve istekleriniz belediye ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

İlçemizdeki doğalgaz, su ve kanalizasyon kazılarının tamamlandığı bölgelerde baca bağlantıları gibi işlemlerin de tamamlanması ile yol, kaldırım bakım onarım ve asfalt çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz ve hiçbir vatandaşımızı mağdur etmemek için hummalı bir çalışma sürdürmekteyiz.

Belediyemize asfalt konusunda fazlasıyla başvuru yapılmaktadır.

Fakat; Asfalt istenen mahallelerde işlemler tam olarak tamamlanmadığı için, asfalt döküldüğünde bir sonraki işlemler için asfaltlar tekrar kaldırılmak zorundadır. Amacımız tüm sorunları hallettikten sonra asfaltlama çalışmalarına geçmektir. Elimizdeki kaynakları en doğru ve en verimli şekilde kullanmamız gerekmektedir. Bu nedenle bazı mahallelerimizde şuan için asfaltlama çalışmaları gerçekleştirememekteyiz.

Tüm çalışmaların bittiği sokak ve caddelerimize program dahilinde asflatlama, yol bakım onarım ve taş örme gibi işlemler gerçekleştirilecektir.

Doğalgaz ve altyapı çalışmalarının tamamlanmasınının ardından hayata geçireceğimiz çalışmalar ile birlikte güzel Erdek'imizi tüm ilçelere örnek ve eski cazibeli turizm merkezi haline getireceğiz.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya