Erdek Zamanı Festivali etkinlikleri kapsamında ; Kyzikos Antik Kentinde çocuklar tüm hassasiyeti ile kazı araştırmaları yaparak, Arkeolog olmanın mutluluğunu yaşadılar

Erdek Zamanı Festivali etkinlikleri kapsamında ; Kyzikos Antik Kentinde çocuklar tüm hassasiyeti ile kazı araştırmaları yaparak, Arkeolog olmanın mutluluğunu yaşadılar

Erdek Zamanı Festivali etkinlikleri  Hamamlı mahallemizde düzenlenen köy kahvaltısı ile başladı. Katılımcılar doğa ile iç içe yaptıkları kahvaltının ardından, Kyzikos Antik Kentine yürüyüş gerçekleştirdiler.
Yürüyüşe; Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI, Erdek Ticaret Odası Başkanı Sn. Özlem SARI, Belediye Meclis Üyelerimiz, BANDAK ( Bandırma Dağcılık ve Arama Kurtarma Derneği) ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

BİR GÜNLÜĞÜNE ARKEOLOG

Erdek Zamanı Festivali etkinlikleri kapsamında ; Kyzikos Antik Kentinde çocuklar tüm hassasiyeti ile kazı araştırmaları yaparak, Arkeolog olmanın mutluluğunu yaşadılar.
Etkinlik sonunda Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI’dan ”Genç Arkeolog Adayı” katılım belgesini alan çocuklar, Başkanımıza teşekkürlerini sundular.

BİSİKLET TURU SERTİFİKA TÖRENİ

Erdek Zamanı Festivali etkinlikleri kapsamında; BANBİS (Bandırma Bisiklet Grubu) ile düzenlenen, Kapıdağ Bisiklet Turu  ilçemiz Cumhuriyet meydanında son buldu.
Başlangıcı Bandırma olan ve Kapıdağ’ı kapsayan tur sonucunda, etkinliğe katılanlar Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI’dan katılım belgelerini aldılar.

PLAJ VOLEYBOLU FİNAL MAÇI VE ÖDÜLLERİ

Erdek Zamanı Festivali bünyesinde yapılan Plaj Voleybolu Turnuvası, oynanan final maçı ile son buldu.
Turnuvaya; Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI, Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Sn. Namık HAVUTÇA, Erdek Ticaret Odası Başkanı Sn. Özlem SARI, CHP Erdek İlçe Başkanı Sn. Metin UYSAL, Belediye Meclis Üyelerimiz ve vatandaşlarımız izleyici olarak katıldılar.
Turnuvada dereceye giren takımlara protokol heyeti tarafından kupa ve para ödülleri takdim edildi.

ADALET TERAZİSİ SU GÖSTERİSİ

Erdek Zamanı Festivali etkinlikleri kapsamında; Çuğra plajında 250 kişilik gönüllü grup ile denizde “Adalet Terazisi” gösterisi yapıldı.
Bu eşsiz su gösterisinde bize eşlik eden tüm katılımcılara gönülden teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya