ERDEK'TEN BİR YILDIZ GEÇTİ!

ERDEK'TEN BİR YILDIZ GEÇTİ!

2. Erdek Zamanı Aşk Festivali kapsamında;  Cumhuriyet meydanında Tarık AKAN ve Gülşen BUBİKOĞLU'nun başrollerini paylaştığı 'Ah Nerede' adlı nostaljik yapıt izleyici ile buluştu.

BANBİS BİSİKLET TURU

2. Erdek Zamanı Aşk Festivali etkinlikleri kapsamında; BANBİS (Bandırma Bisiklet Grubu) ile düzenlenen, Bandırma - Erdek Bisiklet Turu bugün Bandırma Özel Royal Hastanesi önünden start alarak ilçemiz Cumhuriyet meydanında son buldu.
Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI'da sporculara eşlik ederek onlarla birlikte pedal çevirdi. 
Sporculara belediye meclis üyemiz Sn. Nimet KALAFAT tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

2. Erdek Zamanı Festivali kapsamında; İlçemiz Cumhuriyet Meydanı'nda Belediyemiz Minikler Bale Topluluğu dans gösterisi, Keskin Ayaklar Dans Topluluğu Tango, Vals ve Folklor gösterisi, Uluslararası Erdek Romanları Derneği Roman Dans Oyunu gösterisi gerçekleşti. 
Gösterilerin ardından Aşk Festivali Dans Yarışması ve çeşitli kategorilerde çocuklarımızın yoğun ilgi gösterdiği yarışmalar gerçekleşti ardından, yarışmaya katılan ve dereceye giren katılımcılara ödülleri takdim edildi. 
Festivalin ikinci gününde emek verip, bizlere hoş zaman yaşatan ekiplerimize Belediye Meclis Üyelerimiz Sn. Nimet KALAFAT ve Sn. Şükrü TALAŞ çiçek takdim ettiler.

ERDEK'TEN BİR YILDIZ GEÇTİ!

2. Erdek Zamanı Aşk Festivalinin ikinci gününde ilçemiz Cumhuriyet Meydanı'nda, seyircileri kendine hayran bırakan, dakikalarca ayakta alkışlanan Usta Sanatçı Genco ERKAL'ın, Nazım Hikmet RAN’ın Bursa Cezaevi’ndeki yaşamını, eşi Piraye Hanım’a olan tutkusunu anlatan Yaşamaya Dair oyunu sergilendi.
Ünlü ozanın sürgün yıllarını, Piraye'ye olan aşkını ve vatan hasretini sahneye taşıyan Genco ERKAL ve partneri Tülay GÜNAL izleyiciyi adeta o yıllara götürdü. Oyunun ardından Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI ve eşi Sn.Özlem SARI, Genco ERKAL ve Tülay GÜNAL'a çiçek ve Erdek Tabağı takdim ederek, teşekkür ettiler.

2. Erdek Zamanı Aşk Festivali kapsamında ilçemiz Alaaddin Mahallesi Düşler Parkında Çerkez Düğünü gerçekleşti. 
Çerkez vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile gerçekleşen etkinlik sonunda Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI Çerkez Düğünü etkinliği için gelen ekibe plaket ve çiçek takdim etti.

Festivalimiz kapsamında Alaaddin mahallesi Düşler parkında düzenlediğimiz Çerkez düğünü.

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI'nın Düşler Parkı'nda düzenlen Çerkez düğününde yapmış olduğu konuşma.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya