Gazeteci Uğur DÜNDAR’ın sunduğu, Halk Arenası programı Erdek Kaya Rock Eğlence Merkezinden Halk Tv ekranlarında canlı olarak yayınlandı.

Gazeteci Uğur DÜNDAR’ın sunduğu, Halk Arenası programı Erdek Kaya Rock Eğlence Merkezinden Halk Tv ekranlarında canlı olarak yayınlandı.

Gazeteci Uğur DÜNDAR’ın sunduğu, Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür ÖZEL ve halkın avukatı Murat ERGÜN’ün konuk olarak katıldığı Halk Arenası programı Erdek Kaya Rock Eğlence Merkezinden Halk Tv ekranlarında canlı olarak yayınlandı.

Programa; Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekilleri Sn. Ahmet AKIN, Sn. Mehmet TÜM, Sn. Namık HAVUTÇA, Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI, Cumhuriyet Halk Partisi 1. ve 2. Dönem Milletvekili Sn. Hasan Tahsin UZUN, Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanı Sn. Ender BİÇKİ, Cumhuriyet Halk Partisi Erdek İlçe Başkanı Sn. Metin UYSAL, 22. dönem Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili ve geçmiş dönem Bandırma Belediye Başkanı Sn. Sedat PEKEL, Belediye Meclis Üyelerimiz, Yeşilçam’ın usta oyuncuları Sn. Ahmet MEKİN, Sn. Erol TEZEREN, Oda Başkanları ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız ve tüm vatandaşlarımızın hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı söylemelerinin ardından, Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI’nın konuklarımıza plaket ve çiçek takdim etmesi ile program sona erdi.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya